Forum Klanu RADIOAKTYWNI

Nowi prosze zapoznac sie z zasadami !!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-06 17:21:02

Mizuk

Nowy użytkownik

4997337
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 9
Punktów :   

Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

Jest to poradnik dla osób początkujących. Każdy zrobi jak chce, ja tylko proponuje stosować się do poradnika by zrobić naprawdę ciekawą postać.
Z reguły mental jest postrzegany jako ktoś z dużym defem i małym atakiem. Najczęściej mental taki jest. Spotkałem się też z opinią ze mental jest „wolny”. Przecież nie ma berka ale może używać broni jednoręcznych (sam gram mentalem i jednoręczną gra mi się lepiej). Postanowiłem kiedyś zrobić mentala z dużym dmg i defem, czyli coś pomiędzy. I powiem wam że ten build jest naprawde ciekawy.

***Na początek punkty statusu***

   Na początku zróbmy tak by mieć 10 siły, 3 inteligencji, 5 witalności, 3 zręczności. Statusy następnie podnosimy tak: 2 razy w siłę i 1 raz w witalność (czyli co jedna kulkę (25%)). Uważam, że powinniśmy mieć więcej ataku, ponieważ resztę zrekompensuje nam silne. Kiedy wymaxujemy siłę dajemy wszystko w witalność (max to 90 pkt). Kiedy status siły i witalności już jest wymaxowany zaczynamy pakować wszystkie punkty w zręczność. Dalej już wiadomo co robić.

***Potem skile***

   Na 5 lv robimy oczywiście szkolenie. Dostajemy 4 punkty więc dajmy po jednym punkcie w: silne ciało, duchowe uderzenie, uderzenie miecza, tąpnięcie. Na następnym lv dajemy punkt w walnięcie. Potem dajemy wszystko w silne ciało. Z silnym będziemy szybciej expić do 30 lv. Nie ważne na jakim poziomie nam silne wejdzie na M (17-21) więc na razie nie cofamy wcale umiejętności. Kiedy silne ciało wbije na M dajemy punkty w duchowe uderzenie.
   Kiedy wbijemy 30 lv (nie wbijać wyższego) idziemy do staruszki. Cofamy umiejętności i rozpoczynamy szkolenie od nowa. Teraz wbijamy na M duchowe uderzenie (Opaska zapomnienia duchowego jest 10 razy droższa niż silnego, więc zaoszczędzimy kase wbijając pierw duchowe na M). Cofamy umjętności aż duchowe nie wskoczy na M z 16 na 17 poziom (jeżeli nie chcemy mieć zmarnowanych skili i jak najszybciej wbijać resztę skili). Kiedy nam się uda dajemy po 1 punkcie do każdego skila i resztę w silne ciało(wbijemy silne na 9 poziom, jeżeli zrobimy jak w poradniku). Kiedy silne będzie miało 17 poziom i nie wskoczy na M najlepiej kupić opaskę zapomnienia silne ciało. (150-300k). Najlepiej jak silne wbije z 16 na 17 poziom na M. Następnie pakuj skile w co chcesz. (Do PvP uderzenie miecza lub walnięcie [polecam uderzenie miecza], do expienia tąpnięcie)

***Najlepsza „strategia” na PvP***

   Nie zapominajmy włączyć silnego ciała przed pojedynkiem. Na początku uderzenie miecza (Kiedy walczymy z bodym albo acherem dajmy mu zrobić szarże albo trującą  pierwszemu, ponieważ może nas omdlić zanim my to zrobimy i będziemy i 1 skill w plecy) potem szybko duchowe uderzenie i walnięcie. Na koniec tąpnięcie(uważajmy by trafić wszystkimi skilami). Jeżeli nam to nie starczy by go ubić to bijemy go zwykłymi hitami a kiedy skile się naładują zaczynamy od nowa.


   Ten poradnik pokazuje jak zrobić bardzo silnego mentala na PvP i nieźle expiącego. W dodatku nie jest „drogi”. Możecie robić jak chcecie, ja tylko pokazuje mój ulubiony build którym bardzo przyjemnie się gra.
   To mój pierwszy poradnik, proszę o szczerość jeżeli ktoś to będzie komentował
                                                                                                                            Jeżeli mój poradnik ci pomógł, lub ci się podoba
                                                                                                                                                   daj "+"

Ostatnio edytowany przez Mizuk (2008-12-06 19:45:24)


Mizu

Offline

 

#2 2008-12-06 20:48:00

Blizzard1996

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

Pawełku Pawełku... co mowic ale dupa xD
Wole mojego Body jest bardziej przystojny niz twoj ale i tka + za dobre checi xD

Offline

 

#3 2008-12-07 16:33:26

Mizuk

Nowy użytkownik

4997337
Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

Ty nigdy nie będziesz przystojny xD nieważne jaką postać założysz ;p
załóż sobie szamanke ;]


Mizu

Offline

 

#4 2008-12-10 20:37:31

archimedes

Nowy użytkownik

2167287
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

Spoko mizu ma racje:)

Offline

 

#5 2008-12-15 21:27:57

pepazyd1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

nice ;]


Pepazydson

Offline

 

#6 2009-01-01 17:27:14

maestro250

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

MizUk Ty Jestes spoko a twoje Info tez

Offline

 

#7 2009-01-07 09:07:45

cinek546

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wojownik Mental - Poradnik by Mizu

hm... Poradnik 8/10

błąd  jest taki , że dajesz duchowe / silne/walniecie/tapniecie lub silne/duchowe/walniecie/tapniecie i 1pkt w uderzenie miecza...
chociaż załuję , że dałem w uderzenie miecza 1pkt skoro zrobiłem postać do pvm... P.S: jak mnie odbanują i przejdę do Shinsoo zapraszam na kowala DT jakby co to się dogadamy na TS:>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ak45.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.hunterspl.pun.pl www.summoners.pun.pl www.simpleplan.pun.pl