Forum Klanu RADIOAKTYWNI

Nowi prosze zapoznac sie z zasadami !!!


#1 2009-01-07 08:29:53

cinek546

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 18
Punktów :   

Pożegnanie...

Witam. Chciałem podziękować za wspólną grę/wojny gildii...lecz dostałem bana na 20 dni a nie chciałem was martwić.
Po czym jak mnie odbanują przenoszę  się do Shinsoo.Chciałbym podziękować wam , że chociaż mam zrytą reputacje mnie gildia zaakceptowała.Brak mi słów  żeby opisać jak się w tej gildii dobrze czułem. . . poprostu będzie mi brakowało takiej atmosfery jak była u was byliście dla mnie jak rodzina/paczka przyjaciół a jak dostałem bana nawet was nie poinformowałem zachowałem się jak noob,debil nie wiem jak to nazwiecie. Prosiłbym żeby to zostało na forum tylko gildii nie chciałbym żeby inni użytkownicy na forum załóżmy Metin2 wiedzieli co się ze mną stało.Mam nadzieję , że nadal będziemy utrzymywać kontakt i po tym co zrobiłem pewnie was rozczarowałem...i zrozumiem jeśli Radi i reszta mnie nie zaakceptujecie jako kolegi/przyjaciela gildii... . Zastanawiam się czy bardzo pomogłem gildii a raczej myślę , że bardziej zaszkodziłem reputacja dla RADIOAKTYWNYCH niż pomogłem w wojnie . Naprawde nie wiem jak teraz mam to naprawic, żałuje tego za bardzo was Lovciam poprostu jesteście dla mnie jak rodzina od początku z wami i sam nie wiem co mi odbiło dlatego prosze o wybaczenie bardzo bym chciał żebyśmy byli dalej przyjaciółmi/kolegami ;( ale to zależy od was czekam na waszą decyzję pozdrawiam. ;* .

Cytat"XRADIATIONX"

3 sprawa.....Takamajin.....chce wam wszyskim powiedziec ze Takamajin był nie wiem czy błędem czy czyms innym ale wiem ze nie jest w moim klanie a kontakt z nim sie urwał jedni go nie lubią jedni go chwalą a jedni maja go dosc za to ze obrazanie kogos w jego obecnosci konczy sie banem.....tak czy inaczej ja do Cinka nie mam nic....przyszed i mimo to ze mowiliscie o nim jedno i drugie to nam pomogł.....bezinteresownie....i stracilismy z nim kontakt....tak czy inaczej u mnie bendzie mile widziany....ale juz nie bendzie u mnie skirmishował ( wypowiadał jako najemnik wojen ) narazie wojen nam starczy nie chcemy wiecej i tak....mojemu klanowi na rankingowi nie zalezy....bendziemy i o to kiedys walczyc narazie chcemy spokoj


Odpowiedz: iż nie mam konta na forum Metin2 bo zbanowane czy Radi mógłbyś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym postem?
                  Jak patrze na ten post a raczej zdanie " 3 sprawa.....Takamajin.....chce wam wszyskim powiedziec ze Takamajin był nie wiem czy błędem czy czyms innym ale wiem ze nie jest w moim klanie a kontakt z nim sie urwał jedni go nie lubią jedni go chwalą a jedni maja go dosc za to ze obrazanie kogos w jego obecnosci konczy sie banem....."  Teraz nie rozumiem czy jesteś ze mną czy przeciwko mnie ale mi to już friko co się stało to się nie odstanie... .



Naprawde nie wiem jak teraz mam to naprawic, żałuje tego za bardzo was Lovciam poprostu jesteście dla mnie jak rodzina od początku z wami( no może nie od początku , ale czułem się u was jakbym hm...  grał z wami od lat w te gry i jakbyśmy się znali od lat )  i sam nie wiem co mi odbiło dlatego prosze o wybaczenie bardzo bym chciał żebyśmy byli dalej przyjaciółmi/kolegami ;( ale to zależy od was czekam na waszą decyzję pozdrawiam. ;* .

Offline

 

#2 2009-01-07 19:01:26

RADIATION

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: Pożegnanie...

Cinek sluchaj ja wiem ze miales bana chcialem tylko by ludzie popatrzeli na druga strone monety w klanie szkoda ze sie przenosisz no ale....widac Jinno ci nie sluzy a ja na forum dałem to jako przenosnie czyli.... ze byles da nas dobry ale inni poprostu chyba nam zazdroscili albo sie nie spodziewali tego ze mozemy stanowic 1 czlowiekiem zagrozenie tak czy inaczej nie wiem czemu ludzie u nas ( server ) traktuja cie tak czy inaczej u nas zawsze bendzesz friend nie dlatego ze nabiles nam pkt rankingu ale dlatego ze jestes.....pozdro

Offline

 

#3 2009-01-07 19:10:13

pepazyd1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pożegnanie...

Dla mnie zawsze będziesz przyjacielem
Miłego grania w nowym królestwie...


Pepazydson

Offline

 

#4 2009-01-07 19:33:00

cinek546

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pożegnanie...

Dziękuję  mam nadzieję , że jeszcze kiedyś się spotkamy albo jako na wojnie wy 65lvl+ a ja 70 albo ogólnie na piffko

Offline

 

#5 2009-01-08 06:53:06

cinek546

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pożegnanie...

RADIATION napisał:

Cinek sluchaj ja wiem ze miales bana chcialem tylko by ludzie popatrzeli na druga strone monety w klanie szkoda ze sie przenosisz no ale....widac Jinno ci nie sluzy a ja na forum dałem to jako przenosnie czyli.... ze byles da nas dobry ale inni poprostu chyba nam zazdroscili albo sie nie spodziewali tego ze mozemy stanowic 1 czlowiekiem zagrozenie tak czy inaczej nie wiem czemu ludzie u nas ( server ) traktuja cie tak czy inaczej u nas zawsze bendzesz friend nie dlatego ze nabiles nam pkt rankingu ale dlatego ze jestes.....pozdro

moge wam pupke skopać kiedyś?

Offline

 

#6 2009-01-09 15:41:49

Groszek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pożegnanie...

chciałbys

Offline

 

#7 2009-01-10 08:01:15

cinek546

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pożegnanie...

wiem ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hunterspl.pun.pl www.ak45.pun.pl www.ntasg.pun.pl www.fsb.pun.pl www.summoners.pun.pl